8000

megaSun 8000 alpha deluxe hybrid

Dotknij technologii! Podczas kwietniowych targów FIBO w Kolonii – największego wydarzenia w branży fitness, wellness i beauty, miała miejsce premiera nowego dzieła KBL – megaSun 8000 alpha Hybrid. Ponad 153 tys. międzynarodowych gości miało okazję na żywo przekonać się, że innowacyjność, o której producent tak często wspomina, jest widoczna w każdym produkcie opatrzonym logo megaSun. […]

NRNK_MINI

Nowy rok = nowe kosmetyki

Długo oczekiwane nowości od Australian Gold są wreszcie dostępne. Australian Gold poszerza swoją ofertę o nowe bronzery oraz kosmetyki po opalaniu. Do kolekcji Iconic dołączają: Accelerator Extreme – kultowy Accelerator wzbogacony mocnymi bronzerami, Pure Heat z efektem tingle, niesamowicie niebieski Color Binge i ekstremalnie brązujący Dark Side. Do serii Better+ dołącza Beachin’ Life – hypoalergiczny […]

thumb_tan

TAN ASZ U – Opalenizna. Podróż. Przygoda.

Idealnie skomponowane formuły, amerykańska jakość, zniewalające zapachy i efekt wakacyjnej opalenizny… TAN ASZ U – poznaj nową markę w naszej ofercie!
A gdyby tak balsam do opalania był doskonały…? Tan Asz U to nie tylko wysokie krotności bronzerów, ale przede wszystkim najwyższej jakości naturalne składniki i oszałamiające zapachy, które pozostają na skórze jeszcze długo po opalaniu.

so_pl

Gwiazdy na gwiazdkę… i nie tylko – Super Oferta Luxura X10

Przestronność, elegancja i wspaniały design urządzenia obiecują wiele – i tej obietnicy dotrzymują. Ergonomiczne rozmieszczenie lamp i wyprofilowana płyta akrylowa zapewniają nie tylko najwyższy komfort, ale i imponujące rezultaty opalania.

Oferujemy Państwu ten wyjątkowy model w specjalnej cenie promocyjnej z ponad 40% rabatem. Urządzenie jest całkowicie nowe, objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

promocjananiepogode_www

Promocja na niepogodę

proocja_maximus_10-2016

Prawdziwe raty 0% na lampy Sunmax i Cosmedico