MAXIMUS SOLARIA :: Kwiatowa 3, 84-207 Bojano, Poland

MAXIMUS SOLARIA

Kwiatowa 3
84-207 Bojano
tel. +48 58 624 90 50, fax 058 624 91 19,
biuro@maximus-solaria.pl
.

Biuro Handlowe i Magazyn

Kwiatowa 3, 84-207 Bojano
tel. 58 624 90 50
fax 58 624 91 19
biuro@maximus-solaria.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek:
od 9.00 do 16.00

Zapraszamy do skorzystania z naszego Formularza Kontaktowego »

Przedstawiciele Handlowi

Jacek

Jacek Tomczyk

tel. 606 729 325
jacek@maximus-solaria.pl

region:
Słupsk, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Starogard Gdański, Tczew i okolice, woj. zachodniopomorskie, wielkopolskie – północ, lubuskie – północ

ava

Dorota Tomczyk

tel. 606 681 486
dorota@maximus-solaria.pl

region:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Rumia, Wejherowo, Malbork, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Kwidzyn

m_masiak

Michał Masiak

tel. 664 945 070 michal@maximus-solaria.pl
region:
woj. warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie

Marcin Tomczyk

tel. 664 945 033
marcin@maximus-solaria.pl

region:
woj. dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie – południe, lubuskie – południe

Monika Tomaszunas-Fiuk

Administracja / kadry

kom. 664 943 381
office@maximus-solaria.pl

f_kowalkowski

Tomasz Kowalkowski

Eksport

kom. 664 942 870
tomasz@maximus-solaria.pl

z_tomczyk

Zbyszek Tomczyk

Kierownik Sprzedaży

kom. 606 294 687
zbyszek@maximus-solaria.pl

a_domalik

Andrzej Domalik

Właściciel

tel. +48 58 624 90 50
andrzej@maximus-solaria.pl

Ewelina Fularczyk

Logistyka / faktury

tel. +48 664 944 399
biuro@maximus-solaria.pl

ava

Lucyna Żaczek

marketing / kosmetyki

tel. +48 694 401 452
lucyna@maximus-solaria.pl

ava

Piotr Kaśkiewicz

Dział techniczny / serwis

tel. +48 698 628 475
piotr@maximus-solaria.pl

ava

Łukasz Wiśniewski

Dział techniczny / serwis

tel. +48 606 729 302
serwis@maximus-solaria.pl

ava

Norbert Smolukowski

Dział techniczny / serwis

tel. 698 628 476
serwis@maximus-solaria.pl