MAXIMUS SOLARIA

Kwiatowa 3
84-207 Bojano
tel.: +48 58 624 90 50,
biuro@maximus-solaria.pl
.

Biuro Handlowe i Magazyn

Kwiatowa 3, 84-207 Bojano
tel. +48 58 624 90 50
biuro@maximus-solaria.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek:
od 9.00 do 16.00

Zapraszamy do skorzystania z naszego Formularza Kontaktowego »

Nasz Zespół

andrzej

Andrzej Domalik

Prezes/Właściciel

tel. +48 58 624 90 50
andrzej@maximus-solaria.pl

zbyszek

Zbyszek Tomczyk

Dyrektor handlowy i operacyjny

tel. +48 606 294 687
zbyszek@maximus-solaria.pl

Dział handlowy – Rynek Polski

jacek

Jacek Tomczyk

Kierownik zespołu handlowego ds. rynku polskiego, przedstawiciel handlowy

tel. +48 606 729 325
jacek@maximus-solaria.pl

region:
województwa: zachodniopomorskie, małopolskie, świętokrzyskie, pomorskie z wyłączeniem Trójmiasta, wielkopolskie – północ, lubuskie – północ

michał

Michał Masiak

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 664 945 070
michal@maximus-solaria.pl

region:
województwa: warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, podkarpackie

mateusz

Mateusz Piwnicki

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 664 945 033
mateusz@maximus-solaria.pl

region:
województwa: dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie – południe, lubuskie – południe

dorota

Dorota Tomczyk

Przedstawiciel handlowy

tel. +48 606 681 486
dorota@maximus-solaria.pl

region:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Rumia, Wejherowo, Malbork, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Kwidzyn

Dział handlowy – Rynki Międzynarodowe

Dział Techniczny

tomek

Tomasz Kowalkowski

Senior International Sales Manager

tel. +48 664 942 870
tomasz@maximus-solaria.pl

ola

Aleksandra Lis-Küçük

International Sales Manager

tel. +48 514 021 041
aleksandra.lis@maximus-solaria.pl

lukasz

Łukasz Wiśniewski

Kierownik działu technicznego

tel. +48 606 729 302
lukasz@maximus-solaria.pl

szymon

Szymon Kutt

Koordynator serwisu

tel. +48 698 628 474
serwis@maximus-solaria.pl

Dział Administracji

monika

Monika Tomaszunas-Fiuk

Kierownik biura

+48 664 943 381
monika.tomaszunas@maximus-solaria.pl

ewelina

Ewelina Fularczyk

Specjalista do spraw transportu i logistyki

+48 664 944 399
ewelina.fularczyk@maximus-solaria.pl

kasia

Katarzyna Lary

Pracownik administracji biurowej

+48 508 755 298
katarzyna@maximus-solaria.pl

Dział Marketingu i Rozwoju Projektów

ania

Anna Draus

Kierownik do spraw marketingu i wsparcia sprzedaży

tel. +48 508 746 079
anna.draus@maximus-solaria.pl

martyna

Martyna Korcz, PhD

Główny technolog i specjalista do spraw jakości


martyna.korcz@maximus-solaria.pl

ada

Adrianna Miaskowska

Koordynator projektów i zakupów, specjalista do spraw marketingu


adrianna@maximus-solaria.pl

Agnieszka

Agnieszka Majewska

Grafik

 

agnieszka@maximus-solaria.pl