net_luxura9200_promo

a_pl

  • Dodatkowy Rabat 1000 €netto
  • Dodatkowy komplet lamp niskociśnieniowych Blue & Red
  • Efektywne filtry opalaczy twarzy HPS Gratis
  • Pakiet Kosmetyków 7suns i Inky o wartości 500 € netto
  • Pakiet akcesoriów i materiałów reklamowych Luxura i 7suns
  • Gwarancja 3 lata

Solarium dostępne od ręki
 
 
c_pl

b_pl

Technologia

Pierwsze solarium wykorzystujące technologię LED (UV+Red Light) w celu poprawy efektów opalania. Luxura Vegaz jest najbardziej efektywnym solarium w zakresie opalania twarzy a rezultaty opalania są nieporównywalne z żadnym innym solarium dostępnym na rynku.

Najbardziej przyjazne i łatwe w eksploatacji urządzenie dla właściciela salonu. IP Control 2 pozwala na pełną swobodę w doborze mocy opalania i szybkiej zmiany mocy promieniowania UV do poziomu 0,3W/m². Jednocześnie zwiększa żywotność lamp i pozwala na oszczędność energii nawet do 25%. My Luxura portal zapewnia wsparcie serwisowe oraz dostęp online do aktualnego oprogramowania i ustawień łóżka.

Wyjątkowa szeroka leżanka z optymalnym tunelem opalającym oraz funkcjami komfortowymi jak Qsens, Xsens, Climate Control oraz oszałamiający Sound Around system z funkcją bluetooth sprawiają że Luxura Vegaz to najbardziej komfortowe solarium na rynku.

Poznaj więcej zalet solarium Luxura Vegaz 9200

PROMOCJA WAŻNA DO 15.12.2018 (Liczba urządzeń promocyjnych ograniczona. Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia promocji)

Jesteś zainteresowany promocją? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

imię i nazwisko:

miejscowość:

e-mail:

tel. kom.:

nazwa firmy:


Zapoznałem się z Polityką Prywatności i akceptuję jej warunki. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Maximus A. Domalik sp. j. w celach marketingowych i na kontakt bezpośredni w tym celu (telefonicznie, e-mail, SMS).


d_pl

 

leas_pl_89234

Orientacyjna miesięczna rata leasingowa (wpłata początkowa 10%, okres leasingu 60 m-cy, wykup 1%) Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu
art. 66 j.c. Ostateczne warunki zależą od aktualnego kursu EURO i oceny sytuacji finansowo-prawnej leasingobiorcy.