Nowy rok = nowe kosmetyki

Długo oczekiwane nowości od Australian Gold są wreszcie dostępne.
Australian Gold poszerza swoją ofertę o nowe bronzery oraz kosmetyki po opalaniu.

Do kolekcji Iconic dołączają: Accelerator Extreme – kultowy Accelerator wzbogacony mocnymi bronzerami, Pure Heat z efektem tingle, niesamowicie niebieski Color Binge i ekstremalnie brązujący Dark Side.

Do serii Better+ dołącza Beachin’ Life – hypoalergiczny bronzer z DHA, wzbogacony naturalnymi bronzerami Sol Struck oraz odżywczy i pełen roślinnych ekstraktów Force of Nature.

Superior Intensifier to najnowszy produkt luksusowej linii Superior, która w zeszłym roku podbiła Wasze serca.  Seria Excellent poszerza się o Hot! with Bronzers – brązującą wersję dobrze znanego Hot!. Z kolei do kolekcji Ultra dołącza Bronze Elements, intensywny bronzer z technologią Rock Solid dzięki której uzyskanie naturalnego, złotego koloru będzie jeszcze łatwiejsze.

Popularna linia Hemp Nation została wzbogacona o nowy after tan o zapachu drzewa sandałowego i soli morskiej (Sea Salt&Sandalwood), który już w dniu premiery podbił serca gości targów kosmetycznych w Nashville.

W serii JWOWW pojawią się trzy nowości: Reality Check oraz Relentless – wspaniałe bronzery zawierające m.in. jeden z najlepszych kompleksów chroniących tatuaże – Ink Drink Complex, a także kosmetyk po opalaniu z odrobiną bronzera – Bronze Intensions – aby móc jeszcze dłużej cieszyć się głęboką opalenizną.

Więcej informacji na temat kosmetyków znajdziecie na naszej stronie oraz w sklepie internetowym, a także u opiekunów handlowych.

Mamy nadzieję, że nowe balsamy zaskoczą Was rezultatami i skradną Wasze serca!