Beauty Angel to marka należąca do JK Group, wiodącego producenta sprzętu beauty&wellness, który jest obecny na światowych rynkach od ponad 40 lat.

Działając przez sieć oddziałów, dystrybutorów i partnerów handlowych firma jest obecna w ponad 50 krajach. Jej wewnętrzny Dział Rozwoju regularnie zaskakuje nowymi rozwiązaniami, które mają zapewnić jeszcze lepsze rezultaty terapii oraz dać użytkownikom jeszcze większy komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Beauty Angel to 100% niemiecki produkt zgodny z europejskimi normami. To jakość, której możesz zaufać!

ŁAGODNE ŚWIATŁO DLA PIĘKNEJ SKÓRY

Beauty Angel zapewnia innowacyjną i niezwykle delikatną terapię światłem. Jego spektrum dobrano tak, by docierając do głębokich warstw skóry pobudzało produkcję kolagenu. Efektem jest redukcja drobnych zmarszczek i wygładzenie skóry. Zamiast maskowania widocznych objawów starzenia działamy na ich przyczynę i sprawiamy, że są one maksymalnie zredukowane.

Zrelaksuj się i poczuj się świetnie w swojej skórze! Bez bólu, bez blizn. Po prostu delikatnie!

WIDOCZNE I PRZEKONUJĄCE REZULTATY

Widmo światła Beauty Angel wnikając w głąb skóry aktywuje komórki, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu. Dodatkowo stymulowany jest także metabolizm skóry, aby zwiększyć efektywność stosowanych preparatów kosmetycznych.

Udowodnione korzyści:

  • zwiększona obecność kolagenu w skórze
  • poprawa jakości i struktury skóry
  • zmniejszenie szorstkości skóry
  • redukcja drobnych zmarszczek
  • skóra wygląda i „czuje” się lepiej

Wysoki poziom skuteczności Beauty Angel potwierdzają nie tylko tysiące zadowolonych użytkowników, ale także badania naukowe prowadzone przez lekarzy Uniwersytetu w Ulm. W badaniu klinicznym wzięło udział 136 osób. Rezultaty terapii światłem weryfikowano poprzez szereg badań, m.in. zdjęcia, ultradźwiękowy pomiar zawartości kolagenu, profilometrię komputerową oraz badania ankietowe wśród uczestników. Uzyskane wyniki porównano z wynikami grupy kontrolnej. Wnioski – u osób, które zostały poddane terapii Beauty Angel widoczna była poprawa jakości cery oraz tekstury skóry, zmniejszenie szorstkości oraz zwiększona zawartość kolagenu w skórze. Widoczna redukcja zmarszczek została potwierdzona przez doświadczonych lekarzy czuwających nad prawidłowym przebiegiem badania. W ten właśnie sposób udowodniono wysoki poziom skuteczności oraz bezpieczeństwo terapii Beauty Angel.

Przebieg oraz wyniki badania zostały opublikowane w szanowanym czasopiśmie naukowym „Photomedicine and Laser Surgery” (Fotomedycyna i chirurgia laserowa)